*** Hotel Jef /ubytovanie Doubice

Hotel Doubice Jef
Hotel JEF Doubice sa nachádza v obci Doubice na Dečínsku, v nádhernom prostredí pieskovcových skál Českého Švajčiarska. Svojou výbornou polohou priamo nabáda k peším či cyklistickým výletom do okolitého kraja.

Hotel JEF Doubice Krásná Lípa u Rumburka ubytovanie
Hotel ponúka ubytovanie v jedno-, dvoj-, troj-a štvorlôžkových izbách. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s WC, sprchovacím kútom a umývadlom. Na každý izbu možno za príplatok umiestniť TV so satelitným príjmom (ČT1, ČT2, Nova a 3 satelné zahraničné programy).
 
Doubice ubytovanie u Krásnej Lípy Hotel JEF reštaurácia
Štýlová "Krčma U Rytiera" alebo reštaurácia s barom ponúka tradičné české jedlá (vrátane hotoviek a výhodných denných menu), vynikajúce špeciality priamo z grilu, šalátové variácie, zapekané jedlá, sladké i slané palacinky, rizota, detské pokrmy či jedlá netradičné a exotické ... Výborná kuchyňa a vonkajšia terasa.
 
Jef hotel ubytovanie Krásná Lípa Doubice stravovanie
V základnej cene ubytovania sú započítané raňajky, prikúpiť možno balíček polpenzia alebo plná penzia. Raňajky sú formou rautu, ale možno dohovoriť aj raňajky formou "tanierikov" - napr. pre školy v prírode, autobusové zájazdy, apod) a následne možno vyberať z jedálneho lístka. Polpenziu tvoria raňajky formou rautu plus večere - výber z niekoľkých druhov jedál. Plná penziu tvoria raňajky formou rautu, na obed a večeru výber z niekoľkých druhov jedál.

Doubice ubytovanie Hotel JEF spoločenská miestnosť 
Hotel ponúka dve konferenčné miestnosti s kapacitou 2 x 90 miest s možnosťou konania výročných porad, seminárov, školení atď, kedy Vám radi všetko pripraví vrátane občerstvenia, obedov aj rautov.
 
Hotel ubytovanie JEF Rumburk Doubice služby
Wellness služby - odreagovať a zrelaxovať môžete v saune (kapacita max 6 osôb), do tela si môžete dať v posilňovni či na spininku - rezervácia na spinink nutná!!! na recepcii hotela. Solárium. Požičovňa bicyklov - k dispozícii sú 4 pánske a 4 dámske. V krčme U Rytiera, v zasadacej miestnosti a na niektorých izbách je k dispozícii zadarmo WI-FI pripojenie k internetu.

Dovolenka v Českom Švajčiarsku ubytovanie JEF Hotel Doubice
Malebná dedina Doubice je najmenšia samostatná obec v Českom Švajčiarsku, leží v nadmorskej výške 400 m, na rozhraní Lužických hôr a Labských pieskovcov a je vyhľadávanou rekreačnou oblasťou. Doubice ponúkajú čistý vzduch, pohodu a sú ideálnym východiskovým bodom pre turistické a cyklistické výlety. V zime vedú bežecké trasy priamo cez obec, alebo môžete využiť upravené zjazdovky a ski areál, kde je okrem iného aj nočné lyžovanie, umelé zasnežovanie, požičovňa lyží aj výbavy a lyžiarska škola pre deti i dospelých a to všetko len 7km od hotela JEF. Kúpanie pri hoteli v prírodnom kúpalisku. Športový areál - ihrisko.
Hotel Doubice Jef - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Doubice Jef - hotel má reštauráciuHotel Doubice Jef - hotel má vináreňHotel Doubice Jef - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Doubice Jef - V hoteli je biliardHotel Doubice Jef - možnosť pripojenia na internetHotel Doubice Jef - k dispozícii letná terasaHotel Doubice Jef - k dispozícii kavareňHotel Doubice Jef - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Doubice Jef - Iybz sú vybavené televízoromHotel Doubice Jef - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Doubice Jef - Izby s vlastnou toaletou